Rezultate Admitere 2022

Evaluare utilizator: 4 / 5

Steluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță inactivă
 

Lista candidaţilor admişi la examenul de admitere la Colegiul Biblic Ministerium
- sesiunea Octombrie 2022 -

 

Având în vedere numărul mare de solicitări pentru înscriere, conducerea Colegiului Biblic Ministerium a decis formarea a două grupe de anul I. Avem rugămintea pentru fiecare cursant să vă identificați grupa în care ați fost repartizat iar confirmarea de participare la cursuri să o faceți întotdeauna ținând cont de grupa din care faceți parte.

Cursul pentru grupa 1 va începe Vineri, 21 Octombrie, la ora 18, dar vă rugam să ajungeți până la ora 17:30 la Centrul MINISTERIUM, Colonia Mărișel (imediat după cabana Universității Tehnice), Coordonate GPS: 46.69971, 23.18567, indicatii de orientare din Cluj-Napoca

Primul curs pentru grupa 2 Formarea spirituală a creștinului (pastor Emil Meștereagă) va avea loc în data de 18-19 Noiembrie. Al doilea curs pentru anul 2 Introducere în Vechiul Testament (pastor Ionatan David) va avea loc în data de 16-17 Decembrie. Mai multe informații despre programarea cursurilor la grupa 2 vă vom oferi ulterior. 

Au fost admiși în două grupuri de studiu urmatorii candidati:

Grupa 1:

  1. Boancă Gabriel – Ionel
  2. Bojor Naomy-Larisa
  3. Brad Alexandru
  4. Bucătaru Grigore
  5. Bura Adela – Raluca
  6. Cadar Genoveva
  7. Cadar Ioan
  8. Cătinaș Tiberiu
  9. Cătuna Beniamin – Aurel
  10. Chiorean Rebeca – Natalia
  11. Ciortea Andrei - Ștefan
  12. Coman Laurențiu – Nicolae
  13. Corpădean Ruben – Tudor
  14. Coste Dorian
  15. Costea Marius - Dorin
  16. Coțan Filip-Otniel
  17. Crișan Radu Filip
  18. Cristurean Sara
  19. Curcanu Mihaela – Naomi
  20. Danciu Anca – Maria
  21. Danciu Daniel
  22. Delean Beniamin – Cosmin
  23. Deneș Daniel
  24. Deszi Marcus – Mihai
  25. Dumitraș Andrei
  26. Dunca Samuel
  27. Durcău Narcis – Adelin
  28. Feher Raul – Dan
  29. Fekete Samuel – Elisei
  30. Ferenț Septimiu – Liviu
  31. Forrai Francisc
  32. Gabor Rupi
  33. Georgiu Ioan – Adrian
  34. Groza Adriana
  35. Groza Ionuț
  36. Handrea Dan Lucian
  37. Lupaescu Noemi
  38. Muntean Adrian – David
  39. Mura Samuel – Nicușor
  40. Mura Sebastian – Daniel
  41. Mureșanu Adrian – Daniel
  42. Nechifor Samuel Gavril
  43. Opriș Radu – Răzvan
  44. Părău Adrian
  45. Pașcalău Ionel-Nicolae
  46. Pop Iosif
  47. Roman Dănuț - Andrei
  48. Ruști Darius – Ionuț
  49. Secară Vasile
  50. Șolomonean Samuel Vasile
  51. Stoica Andreea – Mădălina
  52. Tătar Cornel – Iulian
  53. Timbuc Beatrice – Ligia
  54. Timbuc Doris – Andreea
  55. Timbuc Paul-Samuel
  56. Todea Mihai – Liviu
  57. Trif Eliza – Magdalena
  58. Tripon Moise Nicolae
  59. Tripon-Isac Beniamin
  60. Vîrciu Maria Cristina
  61. Vîrciu Vlad Aurel
  62. Vlaic Ionuț - Daniel
  63. Vlaic Samuel
  64. Voiculescu Ligia – Magdalena

 

Grupa 2:

  1. Banc Emanuel – Liviu
  2. Băran Liviu – Vinicius
  3. Bogdan Alin – Samuel
  4. Bota Benyamin – Laszlo
  5. Botănel Claudiu
  6. Cadar Dan – Pavel
  7. Călugăr Beniamin
  8. Călugăr Răzvan Iosif
  9. Carască Sergiu – Gabriel
  10. Cătinaș Traian – Romulus
  11. Coman Anabela – Iulia
  12. Coman Ioan-Paul
  13. Coroian Claudiu Săndel
  14. Dan Anamaria
  15. Dan Ioana – Elena
  16. Dan Lucian – Gabriel
  17. Dancso Ciprian
  18. Fazakas Iosif – Adrian
  19. Fechete Flaviu – Ionuț
  20. Filimon Iosif Vasile
  21. Filimon Răzvan – Andrei
  22. Furdui Dumitru – Ioan
  23. Furdui Robert
  24. Gavriș Tiberiu – Alexandru
  25. Hancheș Liviu
  26. Hancheș Oana – Victoria
  27. Hancheș Otilia
  28. Hancheș Ovidiu
  29. Heghieș Adrian Bogdan
  30. Hila Adrian
  31. Mareși Silviu – Gabriel
  32. Marinca Paul – Daniel
  33. Mătieș-Țolan Ovidiu-Petrică
  34. Moldovan Dragoș - Cătălin
  35. Muntean Marius – Ananie
  36. Olar Gabriel
  37. Pintea Daniel
  38. Pintilie Claudiu – Valerian
  39. Pop Alexandru
  40. Pop Andrei-Samuiel
  41. Pop Beniamin
  42. Pop Ioana – Maria
  43. Pop Nicolae
  44. Pop Remus – Emanuel
  45. Roman Romulus
  46. Roșu Radu-Avram
  47. Rus Alin
  48. Rus David – Natanael
  49. Rus Ioan-Marius
  50. Rus Gabriel
  51. Rus George – Emanuel
  52. Rus Liviu – Ioan
  53. Rusu Valentin - Ștefan
  54. Sârbu Darius
  55. Serdean Ovidiu-Lucian
  56. Ștefănescu Ion – Manuel
  57. Toader Liviu
  58. Vasiu Tiberiu
  59. Vesa Andrei
  60. Voss Alexandru

Avem rugămintea ca toți candidații admiși în grupa I de studiu să trimită un mail la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. în care să confirme participarea la curs (specificați și numele) până Miercuri 19 Octombrie.

Cursul va începe Vineri, 21 Octombrie, la ora 18, dar vă rugăm să ajungeți la Centrul MINISTERIUM până la ora 17:30.

De asemenea, avem rugămintea ca toți candidații admiși în grupa II de studiu să trimită un mail la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. în care să confirme participarea la curs (specificați și numele) până Marți 15 Noiembrie.

 

Calendar cursuri

Autentificare

© 2016 Colegiul Biblic MINISTERIUM